Scroll to top
Services

Hakkımızda

ALTINYURT ELEKTRONİK CİHAZLAR TURİZM İNŞAAT GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MİSYON

İletişim sektöründe telekomünikasyon sistemlerinin dağıtım ve bireysel kanadında hizmet vererek insan ve kalite odaklı, müşteri memnuniyetimiz ile bölgemizde öncü ve örnek bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz.

VİZYON

Sektörümüzde sürekli gelişmek, fark oluşturmak, müşterilerimize ve bayilerimize en üst seviyede güven ve memnuniyet sağlamak, iletişim sektörüne değer katan, yenilikçi bir şirket olmaktır.

HAKKIMIZDA

1989 yılında Erzurum’da Bilgisayar, Fax, Yazarkasa, Elektronik terazi, Çağrı cihazı ve Araç telefonları satışı ile ticaret hayatına başlayan Altınyurt, yıllarca istikrarlı çalışmalarını sürdürmüş bölgesinde toptan ve perakende sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır.

1994 yılından itibaren GSM teknolojisinin ilk operatörü Turkcell ile birlikte Türkiye’nin ilk 10 bayisinden biri olarak iletişim dünyasına kapılarını açmıştır. O yıllarda Kvk, Genpa, Panasonic ve Digiturk gibi sektörün önde gelen firmalarının Doğu Anadolu bölgesinde ki en büyük bayileri arasına girmiştir. 25 seneyi aşkın bir süredir faaliyetlerine devam eden Altınyurt, 2011 yılından itibaren aynı sektörün farklı bir oluşumu ile birlikte Türk Telekom İletişim Merkezi, Türk Telekom Kurumsal ve Türk Telekom Dağıtım Merkezi olmak üzere 3 ayrı yapıyı bünyesine katmıştır. Günümüzde Dünya markalarına ait cep telefonu ve aksesuarının toptan ve perakende satışlarının yanı sıra, Türk Telekom iş birliğiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıp zenginleştirmeyi ilke edinen Altınyurt, iletişimin gülen yüzü sloganıyla 25 yılı aşkın geçmişiyle mobil iletişim sektörünün her kademesine hizmet vermektedir. Altınyurt, ticari hayatında başarılı geçmişiyle “kalite ve güven” değerlerini ilke edinmiş, bugün de aynı prensiplerle yeni kuşak aile fertleriyle büyümesine devam etmektedir…

Altınyurt